V souvislosti s rozhodnutím vlády se od 22.10.2020 zásadně omezuje provozování obchodů a služeb. Krizové rozhodnutí vlády č. 1079 vnímá oddělení realitní činnosti Ministerstva pro místní rozvoj po konzultaci s Ministerstvem zdravotnictví tak, že je sice výslovně uvedena výjimka pro provozovny realitních zprostředkovatelů, to však neznamená, že se nic nemění. Za pracovní aktivitu považujeme mj. i prohlídku nemovitosti, vše ostatní se musí převést na on-line režim.

  • Prohlídky lze realizovat pouze po jedné návštěvě (1 osoba nebo maximálně 1 pár).
  • Prohlídky lze provádět pouze v nemovitostech, kde aktuálně nikdo nebydlí, s následným větráním, dezinfencí, použitím ochranných prostředků, které budou bezprostředně po použití zlikvidovány.
  • V žádném případě není možné realizovat prohlídky s přihlížením dosud bydlících osob.
  • V ostatních případech je nutno dohodnout s prodávajícími jiný režim, např. virtuální prohlídky.
  • Vícestranná jednání v reálném čase (prodávající, kupující, notář, znalec, atd.) zcela omezit a nahradit postupným.
  • Naprosto omezit příjem hotovosti.

Naše kancelář tak nadále bude k dispozici všem svým klientům prostřednictvím mobilního telefonu a emailu. Děkujeme za pochopení a přejeme všem pevné zdraví.

Pronájem bytu 1+kk s lodžií, Lázně Bohdaneč, ul. Za Pivovarem

Pronájem bytu 1+kk s lodžií, Lázně Bohdaneč, ul. Za Pivovarem

 

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám pronájem zařízeného bytu 1+kk s lodžií v novostavbě zděného domu s výtahem v Lázních Bohdaneč, v ul. Za Pivovarem. Plocha bytu je 25,52 m2, plocha lodžie s výsuvnou markýzou je 5,67 m2. Byt je bezbariérový, umístěný ve 2.nadzemním podlaží domu. V kuchyňském koutu je kuchyňská linka, elektrický dvouplotýnkový vařič, lednice s mrazákem, stolek a 2 židle, obývací část je zařízena skříněmi, postelí, obývací stěnou, psacím stolem s židlí, televizorem. V koupelně, která je společná s WC, je sprchový kout, umývadlo, přípojka na pračku a pračka. V chodbě je umístěn botník, věšák. Vstup na lodžii je z obývací části pokoje. Okna jsou plastová se žaluziemi, podlaha keramické dlažby v chodbě a v koupelně s WC, v pokoji s kuchyňským koutem je plovoucí podlaha. Vytápění je ústřední, dálkové. Nájem je uveden bez energií, kauce.

Cena:8 000 Kč/měsíc
Energie 3 000,- Kč/měsíc
Kauce 11 000,- Kč
Provize RK 8 000,- Kč
Datum zadání 30.11.2020
Lokalita Lázně Bohdaneč, Za Pivovarem
Velikost 1+kk 25,52 m2, lodžie 5,67 m2
PENB kód G
pronajato
 
 

Recenze od našich zákazníků

Profesionální přístup, ochota, a rychlé jednání.

František Novotný

Velice příjemná a ochotná realitní makléřka, prodej bytu proběhl rychle a hladce.

Jana Tichá

Byli jste spokojeni? Napište nám

Napište nám své hodnocení.

Políčka označená * jsou povinná.
Informace o zpracování osobních údajů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.