Prodej rekreační chalupy s terasou, parkováním a zahradou ve Svojšicích

Prodej rekreační chalupy s terasou, parkováním a zahradou ve Svojšicích

 

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout prodej rekreační chalupy či rodinného domu, který je obklopený vzrostlou zahradou s ovocnými i okrasnými porosty v klidné části obce Svojšice.

Dům je jednopodlažní s půdním prostorem a dispozičně obsahuje chodbu, koupelnu, WC, kuchyň s jídelním koutem, obývací pokoj s přístupem na terasu a ložnici. Podlahová plocha domu činí cca 74 m2, přičemž v půdním prostoru je započata příprava vestavby letního pokoje.

Dům prošel rozsáhlými modernizačními úpravami: izolace proti zemní vlhkosti, podlahy, rozvody elektřiny v mědi, rozvody vody v plastu, vodárna, okna, vnitřní dveře, ústřední vytápění, střešní krytina. V roce 2024 byl nainstalován i nový kombinovaný kondenzační kotel, ovšem funkční je i komín pro možnost vytápění tuhými palivy. Dům je i částečně vybaven stylovým nábytkem.

Objekt je napojen na plynovodní řád, vodu čerpá z kopané studny, rozvod zajišťuje vodárna, odpady jsou svedeny do plastového septiku, elektřina je zavedena světelná i motorová.

Na dům navazuje stodůlka, u které je vybudováno kryté parkovací stání pro osobní automobil.

Dalším příslušenstvím je zděný sklad paliva a zahradního nářadí. V zahradě se nachází i zahradní altánek, jako letní útočiště pro malé dobrodruhy.

Obec Svojšice je vzdálena 6 km od Heřmanova Městce a 12 km od Přelouče. Od krajského města Pardubic je ve vzdálenosti 20 km. V minulosti se obec proslavila především díky konání festivalů v místním kulturním areálu, známé jako „Svojšický slunovrat“ a „Svojšický letorost“, festival dechové hudby „Jelínkovy Svojšice“, ale v poslední době také festivaly moderní hudby. Každý podzim zde vystupují amatérské folkové skupiny na akci nazvané „Svojšický podzim“.

V okolí nabízeného domu se nachází parkově upravená náves a příjemné sportoviště se zázemím.

Cena je uvedena včetně provize realitní kanceláře, PENB „G“, nebyl u rekreačního objektu doložen.

Cena:2 750 000 Kč
Datum zadání 3.6.2024
Lokalita Svojšice u Choltic
Velikost 2+1, terasa, parkování, zahrada
PENB kód G
 
 

Recenze od našich zákazníků

Profesionální přístup, ochota, a rychlé jednání.

František Novotný

Velice příjemná a ochotná realitní makléřka, prodej bytu proběhl rychle a hladce.

Jana Tichá

Byli jste spokojeni? Napište nám

Napište nám své hodnocení.

Políčka označená * jsou povinná.
Informace o zpracování osobních údajů.