Prodej rekreačního domku ve Štěnkově u Třebechovic pod Orebem

Prodej rekreačního domku ve Štěnkově u Třebechovic pod Orebem

 

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám prodej rekreačního domku v klidné části obce Štěnkov, která je vzdálena 2 km jižně od Třebechovic pod Orebem. Dům pochází z počátku 19. století, je samostatně stojící, s částečným podsklepením, jedním nadzemním podlažím a sedlovou střechou, z části je roubený a z části zděný, krytina je živičná (pásy a šindel). Dispozičně obsahuje 2 místnosti, chodbu, sklípek a půdní prostor přístupný po schodech z chodby. V jedné místnosti jsou kamna na tuhá paliva a přívod studené vody, bez odpadu. Podlahy jsou kryty PVC, v chodbě je beton a cihelná dlažba, okna jsou dřevěná, dveře plné. V domě není koupelna a WC. Zdrojem vody je veřejný vodovodní řád, odpady nejsou provedeny, elektroinstalace je světelná.

K domu náleží pozemky o celkové ploše 290 m2, v okolí domu jsou vysázeny okrasné porosty, přístupová komunikace je zpevněná. Vzhledem ke stáří domu bez dalších zásadních rekonstrukcí, není nutné dokládat Průkaz energetické náročnosti budov (PENB).

Nabídková cena je uvedena bez provize RK.

Cena:400 000 Kč
Lokalita Štěnkov
Velikost 2+kk
Datum zadání 5.11.2019
prodáno
 
 

Byli jste spokojeni? Napište nám

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.