V souvislosti s rozhodnutím vlády se od 22.10.2020 zásadně omezuje provozování obchodů a služeb. Krizové rozhodnutí vlády č. 1079 vnímá oddělení realitní činnosti Ministerstva pro místní rozvoj po konzultaci s Ministerstvem zdravotnictví tak, že je sice výslovně uvedena výjimka pro provozovny realitních zprostředkovatelů, to však neznamená, že se nic nemění. Za pracovní aktivitu považujeme mj. i prohlídku nemovitosti, vše ostatní se musí převést na on-line režim.

  • Prohlídky lze realizovat pouze po jedné návštěvě (1 osoba nebo maximálně 1 pár).
  • Prohlídky lze provádět pouze v nemovitostech, kde aktuálně nikdo nebydlí, s následným větráním, dezinfencí, použitím ochranných prostředků, které budou bezprostředně po použití zlikvidovány.
  • V žádném případě není možné realizovat prohlídky s přihlížením dosud bydlících osob.
  • V ostatních případech je nutno dohodnout s prodávajícími jiný režim, např. virtuální prohlídky.
  • Vícestranná jednání v reálném čase (prodávající, kupující, notář, znalec, atd.) zcela omezit a nahradit postupným.
  • Naprosto omezit příjem hotovosti.

Naše kancelář tak nadále bude k dispozici všem svým klientům prostřednictvím mobilního telefonu a emailu. Děkujeme za pochopení a přejeme všem pevné zdraví.

Pronájem garážového stání v Pardubicích, Na Drážce

Pronájem garážového stání v Pardubicích, Na Drážce

 

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám možnost parkování osobního vozidla či motocyklu v garážovém stání, které se nachází v Pardubicích, v ulici Na Drážce, v parkovacím domě. Jedná se o pronájem poloviny dvojgaráže, která je umístěna ve II. NP parkovacího domu při hlavní komunikaci ve směru na Sezemice, naproti čerpací stanici Shell. Garáž je uzamykatelná, přístup je po zpevněné komunikaci, v budově je k dispozici elektřina, před budovou je k dispozici rampa. Garážové stání je volné po dohodě. Aktuálně jsou v nabídce obě garážová stání, je tedy možný podnájem celé dvougaráže.

Cena:1 000 Kč/měsíc
Datum zadání 30.10.2020
Lokalita Pardubice, Na Drážce
Velikost garážové stání
pronajato
 
 

Recenze od našich zákazníků

Profesionální přístup, ochota, a rychlé jednání.

František Novotný

Velice příjemná a ochotná realitní makléřka, prodej bytu proběhl rychle a hladce.

Jana Tichá

Byli jste spokojeni? Napište nám

Napište nám své hodnocení.

Políčka označená * jsou povinná.
Informace o zpracování osobních údajů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.