Prodej zahrádky v zahrádkářské osadě "Na Dolíčku" v Pardubicích

Prodej zahrádky v zahrádkářské osadě "Na Dolíčku" v Pardubicích

 

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám prodej výjimečně upravené a pečlivě udržované zahrádky o rozloze 262 m2 v zahrádkářské osadě "Na Dolíčku" v Pardubicích, Jesničánkách, jejíž součástí je i dřevěná chatka a sklad. Zahrádka je funkčně rozdělena na část odpočinkovou, která se nachází v bezprostředním okolí chatky a při posezení nabízí příjemný pohled do kvetoucích porostů a zeleně. V další části je soustředěna užitková zahrada a dále plodící ovocné stromy a keře. Dřevěná chatka je částečně podsklepená, jednopodlažní se sklonitou střechou, bez vytápění, elektřina je zavedena. Vedle chatky je příruční dřevěný sklad na zahradní nářadí. Pozemek je oplocen, k dispozici je i kopaná studna, která slouží pro 4 zahrádky, přičemž každý uživatel má vlastní elektrické čerpadlo.

Zahrádkářská osada je dobře dostupná po zpevněné komunikaci, v areálu jsou pak společné, udržované nezpevněné cesty mezi jednotlivými zahrádkami. Součástí prodeje je i podíl o velikosti 1/71 na společné cestě uvnitř zahrádkářské osady.

Průkaz energetické náročnosti budovy není potřeba u chat, chalup a dalších objektů určených k rekreaci a budov s celkovou energeticky vztažnou plochou menší než 50 m2.

DOPORUČUJEME. Cena je uvedena včetně provize RK.

Cena:375 000 Kč
Lokalita Pardubice, Jesničánky
Velikost 262 m2
Datum zadání 21.8.2018
prodáno
 
 

Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás

Jméno:

E-mail:

Telefon:

Váš dotaz:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.