Prodej stylové chalupy k celoročnímu využití v Prorubech, Rychnov nad Kněžnou

Prodej stylové chalupy k celoročnímu využití v Prorubech, Rychnov nad Kněžnou

 

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji nádhernou, stylově a kompletně zrekonstruovanou chalupu k celoročnímu bydlení 4 km od Potštejna, která je samostatně stojící, zakomponovaná ve svažitém terénu, s okrasnou, udržovanou zahradou, garáží, otevřeným i krytým venkovním posezením s krbem, vinným sklípkem a stodůlkou, vše obklopené krásnou vzrostlou zelení poskytující soukromí a klid. Dům je postaven jako jednopodlažní se sedlovou střechou a s obytným podkrovím. Dispozičně obsahuje v přízemí zádveří, obývací pokoj s kachlovými kamny, ložnici, kuchyň, koupelnu, WC, technickou místnosti, propojenou s garáží, chodbu se schodištěm do podkroví. V kuchyni je kuchyňská linka, kachlová kamna, která vytápějí i ložnici. V koupelně je rohová vana, umývadlová skříňka, bidet, WC je samostatné. Podkroví je přístupné po krásném dřevěném schodišti, které ústí do obytné podesty. V podkroví se dále nacházejí 2 ložnice se střešními okny, lodžií, vytápěné kamny na tuhá paliva i průduchy od kachlových kamen z přízemí. Vytápění je i prostřednictvím elektrických přímotopů.

Dům je nabízen včetně většiny movitého vybavení.

Objekt je napojen na elektrickou energii (230/400 V), zdrojem vody je vlastní studna, odpady jsou svedeny do jímky.

V okolí nabízeného srubu se nachází mnoho zajímavostí (Zámek Potštejn, Zámek Doudleby nad Orlicí, Hrad Litice nad Orlicí), rozsáhlé lesy, turistické a cyklistické trasy.

Celková plocha pozemků náležejících k domu činí 1.536 m2, přičemž zastavěná plocha domem je 124 m2.

Cena:2 900 000 Kč
Datum zadání 11.5.2018
Lokalita Proruby,Rychnov nad Kněžnou
Velikost 5+1 s příslušenstvím
PENB kód E
Provize RK + provize RK
prodáno
 
 

Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás

Jméno:

E-mail:

Telefon:

Váš dotaz:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.