Prodej rodinného domu v Horní Rovni

Prodej rodinného domu v Horní Rovni

 

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám prodej rodinného domu v části obce Horní Roveň, který je vhodný k trvalému bydlení či rekreaci. Dům je samostatně stojící s venkovním posezením, garáží a udržovanou zahradou poskytující soukromí a klid, je postaven jako jednopodlažní se sedlovou střechou s možností zřízení půdní vestavby. Dispozičně obsahuje zádveří, chodbu, koupelnu, WC, spíž, sklípek pod schodištěm na půdu, 3 pokoje, kuchyň. V kuchyni je kuchyňská linka, elektrický sporák, elektrický průtokový ohřívač vody, akumulační kamna. V koupelně je vana, umývadlo, bidet, elektrický bojler, WC je samostatné. Půdní prostor je přístupný po schodišti z chodby. Dům je vytápěný prostřednictvím elektrických akumulačních kamen, v obývacím pokoji jsou i kamna na tuhá paliva. Okna jsou plastová s termoizolačním dvojsklem, dveře plné i prosklené, podlahy PVC a keramické dlažby, keramické obklady se nacházejí v koupelně a v kuchyni u sporáku.

Objekt je napojen na elektrickou energii (230/400 V), veřejný vodovodní řád, odpady jsou svedeny do veřejné tlakové kanalizace, je i možnost připojení na plynovodní řád.

Celková plocha pozemků náležejících k domu činí 1.392 m2, přičemž zastavěná plocha rodinným domem je cca 166 m2.

PENB nebyl doložen, je uváděna třída G.

Cena:2 100 000 Kč
Datum zadání 4.9.2020
Lokalita Horní Roveň
Velikost RD 3+1 s příslušenstvím
PENB kód G
Provize RK cena je uvedena včetně odměny RK
prodáno
 
 

Recenze od našich zákazníků

Profesionální přístup, ochota, a rychlé jednání.

František Novotný

Velice příjemná a ochotná realitní makléřka, prodej bytu proběhl rychle a hladce.

Jana Tichá

Byli jste spokojeni? Napište nám

Napište nám své hodnocení.

Políčka označená * jsou povinná.
Informace o zpracování osobních údajů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.