Prodej rekreační chaty v Trhové Kamenici

Prodej rekreační chaty v Trhové Kamenici

 

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám prodej rekreační chaty v chatové oblasti Zuberský kopec v Trhové Kamenici, na jeho severovýchodním svahu. Chata je postavena jako samostatně stojící, bez podsklepení, s jedním nadzemním podlažím a sedlovou střechou s plně využitým podkrovím. Ve zděné podezdívce chaty je skladovací prostor k ukládání nářadí. Obytná část je dřevěná s oboustranným obitím a s tepelnou izolací. V přízemí se nachází uzavřená veranda s kuchyňským koutem, koupelnou se sprchovacím koutem a splachovacím WC. Z koupelny je pak přístupný balkón. Do pokoje se vstupuje z verandy, v pokoji jsou krbová kamna, dřevěné obklady stěn, na podlaze PVC, okna jsou dřevěná jednoduchá s okenicemi. Z pokoje, po dřevěných schodech, je přístupné podkroví, kde je ložnice. Z podkroví je přístup na balkón.

Vytápění chaty je lokální, kamny na tuhá paliva, k dispozici je i sálavý panel (infrazářič), zdrojem teplé vody je elektrický zásobník, v chatě je instalován i zabezpečovací systém. Zdrojem vody je vlastní vrtaná studna (hl. 30 m), odpady jsou svedeny do jímky na vyvážení, elektroinstalace je světelná i motorová.

U chaty, v dolní části zahrady, je vybudováno venkovní posezení s krbem, u verandy je další posezení. V okolí chaty jsou vysázeny okrasné porosty, přístupová komunikace je nezpevněná. Celková plocha pozemků činí 558 m2.

Cena:590 000 Kč
Lokalita Trhová Kamenice
Velikost plocha pozemků 558 m2
Datum zadání 27.5.2019
prodáno
 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.