V souvislosti s rozhodnutím vlády se od 22.10.2020 zásadně omezuje provozování obchodů a služeb. Krizové rozhodnutí vlády č. 1079 vnímá oddělení realitní činnosti Ministerstva pro místní rozvoj po konzultaci s Ministerstvem zdravotnictví tak, že je sice výslovně uvedena výjimka pro provozovny realitních zprostředkovatelů, to však neznamená, že se nic nemění. Za pracovní aktivitu považujeme mj. i prohlídku nemovitosti, vše ostatní se musí převést na on-line režim.

  • Prohlídky lze realizovat pouze po jedné návštěvě (1 osoba nebo maximálně 1 pár).
  • Prohlídky lze provádět pouze v nemovitostech, kde aktuálně nikdo nebydlí, s následným větráním, dezinfencí, použitím ochranných prostředků, které budou bezprostředně po použití zlikvidovány.
  • V žádném případě není možné realizovat prohlídky s přihlížením dosud bydlících osob.
  • V ostatních případech je nutno dohodnout s prodávajícími jiný režim, např. virtuální prohlídky.
  • Vícestranná jednání v reálném čase (prodávající, kupující, notář, znalec, atd.) zcela omezit a nahradit postupným.
  • Naprosto omezit příjem hotovosti.

Naše kancelář tak nadále bude k dispozici všem svým klientům prostřednictvím mobilního telefonu a emailu. Děkujeme za pochopení a přejeme všem pevné zdraví.

Prodej bytu 2+1 s balkónem v Pardubicích, ul. K Blahobytu

Prodej bytu 2+1 s balkónem v Pardubicích, ul. K Blahobytu

 

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám prodej bytu o velikosti 2+1 s balkónem v žádané lokalitě, v ulici K Blahobytu v Pardubicích, Zeleném Předměstí. Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží zděného bytového domu s výtahem, je v původním, udržovaném stavu a má celkovou výměru 52,89 m2. Dispozičně byt obsahuje chodbu s vestavěnou skříní, koupelnu, WC, kuchyň a 2 pokoje. V koupelně je vana, umývadlo, WC je samostatné. V kuchyni je kuchyňská linka, kombinovaný sporák, spížní skříň, plastové okno. V obývacím pokoji, který je orientovaný na jih, jsou parkety, plastové okno se žaluziemi a vstup na balkón. V ložnici, orientované na sever, jsou rovněž parkety, plastové okno. Vytápění a zdroj TUV je centrální, horkovodem, radiátory jsou litinové s digitálními měřiči spotřeby tepla. K dispozici jsou společné prostory v přízemí domu (sušárna, kolárna), společná anténa. Dům je zděný, v rámci revitalizace proběhla oprava střechy, výměna oken za plastová a výměna vstupních dveří do domu, výměna stoupacího potrubí, částečné zateplení, fasáda, výměna výtahu, opravy společných prostor. Dům se nachází v klidném prostředí s výhledem do vnitrobloku, kde je park se vzrostlými stromy, přičemž v okolí se nachází kompletní občanská vybavenost, MHD, škola, školka, zdravotní zařízení, obchodní centrum. Parkování je přímo u domu. PENB „D“.

Cena:2 490 000 Kč
Provize RK cena je uvedena vč. provize RK
Datum zadání 9.10.2020
Lokalita Pardubice, Zelené Předměstí, K Blahobytu
Velikost 2+1 o výměře 52,89 m2
PENB kód D
rezervace
 
 

Recenze od našich zákazníků

Profesionální přístup, ochota, a rychlé jednání.

František Novotný

Velice příjemná a ochotná realitní makléřka, prodej bytu proběhl rychle a hladce.

Jana Tichá

Byli jste spokojeni? Napište nám

Napište nám své hodnocení.

Políčka označená * jsou povinná.
Informace o zpracování osobních údajů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.